Ne jemi:

PRIVÉ, per te qene i Vecante & Plot Stil

markat e luksit koleksionet e fundit

Since

Pershendetje! Ne jemi PRIVÉ

Butiku i dedikuar meshkuj-ve dhe marka-ve te luksi-t ne zemer te Tirane-s.

Kualitet & Orgjinalitet ne cdo produkt!

Te PRIVÉ do te gjeni markat me te mira per meshkuj me cmime njesoj si ne Milano.
Fendi, Balmain, Burberry, Dolce Gabbana, Valentino, Corneliani, Billionaire, Philipp Plein, Richmond, Cavalli, Armani, Dsquared dhe shume te tjera i gjeni te PRIVÉ. Shopping si ne Milano por ne Tirane.

 

Misioni i PRIVÉ

Synim kryesor PRIVÉ ka te sjell moden e fundit te markave me te mira, me cmim dhe origjinalitet sikur te ishit ne Milano. Prej vitesh eshte krijuar imazhi qe ne Shqiperi nuk blihen marka prej frikes se fallcove dhe cmimeve abuzive. PRIVÉ do ta thyej kete imazh! Te gjithe meshkujve te apasionuar pas luksit mund te gjejne markat me te mira me cmimet si ne Milano.

Moden e Fundit

PRIVÉ ju ofron moden e fundit  te markave me te mira per meshkuj. Kolesionet qe jane ne vitrinat e markave me te mira ne bote i gjeni ne nje destiancion ne Tirane - PRIVÉ.

Origjinalitet i Garantuar

PRIVÉ synon vetem ajken e modes mashkullore. Te gjitha produktet qe gjeni te PRIVÉ jane 100% origjinale dhe merren direkt nga magazinat e Milanos te markave perkatese.

Ne Zemer Te Tiranes

PRIVÉ ndodhet ne zonen me te famshme te Tiranes, Bllok! Perballe me Pepper Lounge, rruga Brigada VIII. Destinacioni #1 per moden e luksit, vetem per meshkuj!

PRIVÉ

Qe te jeni gjithmon te vecante