Rreth PRIVÉ

PRIVÉ synimin kryesor e ka te sjëll modën e fundit te marka- ve më të mira, me çmim dhe origjinalitet sikur te ishit ne Milano. Prej vitesh është krijuar imazhi që në Shqipëri nuk blihen marka prej frikës së fallcove dhe çmimeve abuzive. PRIVÉ do ta thyej kete imazh duke i dhënë mundësine te gjithë meshkuj- ve të apasionuar pas luks- it të gjejnë marka- t më të mira me çmime- t e njëjta si në faqet e markave të luksit.

Hapur ne vitin 2016 si nje monobrand vetem me Armani, PRIVÉ nderron menaxhim ne vitin 2019 dhe kthehet ne nje butik multibrand vetem per meshkuj.

Duke përzgjedhur vetëm markat më të mira per meshkuj dhe më cilësore. Valentino, Fendi, Givenchy, Billionaire, Philipp Plein, Dolce Gabbana, Armani, Corneliani, Etro, Balmain, Alexander McQueen, Richmond, Prada, jane disa nga markat kryesore qe do gjeni te PRIVÉ. 

Me kujdesin dhe profesionalizmin që e karakterizon, PRIVÉ shumë shpejt është kthyer një ndër destinacionet më të preferuara për meshkuj -t Shqiptarë që adhurojnë produktet e Luksit!

Tashmë PRIVÉ i ka kaluar kufijtë dhe është kthyer në një brand internacional duke u shërbyer online klientëve në të gjithë botën.

Vecantia dhe luksi që PRIVÉ simbolizon vihet re ne cdo detaj. Jo vetëm te produktet e përzgjedhur por edhe në arredimin me shumë fines të butikut.

Në një kohë të shkurtër PRIVÉ ka mundur të bëj për vete shumë klientë me origjinalitet -in dhe çmimet më të mira në Shqipëri.

Balmain

Balmain është një nga shtëpitë më luksoze franceze të modës që u themelua nga Pierre Balmain në 1945. Aktualisht operon 16 dyqane monobrand, dhe shumë multibrand - ndër to edhe PRIVÉ!

Billionaire

Billionaire përfaqëson një gardërobë ekstravagante dhe të pasur, për burrat e pjekur, të cilët nuk kanë frikë se kush janë dhe kush duan të jenë. Këtë përfaqëson edhe PRIVÉ!

Dolce Gabbana

Dolce & Gabbana është një shtëpi luksoze italiane e modës e themeluar në 1985 në Legnano nga dizajnerët italianë Domenico Dolce dhe Stefano Gabbana. Është një ndër markat kyesore të Milanos dhe të botës së modës! Te PRIVÉ gjeni gjithmon koleksionet e fundit.

Fendi

Fendi u krijua nga Adele dhe Edoardo Fendi në Romë në 1925 dhe u shfaq si një markë e njohur për elegancën, mjeshtërinë, inovacionin dhe stilin e saj. Në vitin 2000 Grupi LVMH merr FENDI-n duke u bërë në vitin 2001 aksioneri i saj më i madh. PRIVÉ është destinacioni i vetëm që e gjeni këtë markë!

Valentino

Maison Valentino u themelua në vitin 1960 nga Valentino Garavani dhe Giancarlo Giammetti. Valentino luan një rol të madh në ndarjen e luksit përmes traditës dhe inovacionit, një kombinim i domosdoshëm për një industri krijuese që gjeneron sensin e bukurisë. PRIVÉ ju jep mundësinë të gjeni koleksionet e fundit të kësaj marke me çmime njësoj si në butikët Valentino!

PRIVÉ